Koristimo kolačiće zbog pružanja boljeg korisničkog iskustva I funkcionalnosti. Nastavkom pregleda naše web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Saznajte više.

Pravila o kolačićima

Ova web stranica koristi kolačiće za bolji doživljaj, značajke društvenih medija i analizu prometa. Dajete pristanak na naše kolačiće ako nastavite koristiti ovu web stranicu. Saznajte više o pravilima o kolačićima ovdje
Potvrdi

Huawei M5 Lite LTE - multiuser i točna specifikacija

alexalex
Huawei M3 lite 10

Pozdrav, zanima me dali tablet Huawei M5 Lite LTE podržava multi user funkciju kako bi odvojeno koristilo više korisnika, bez pristupa drugom računu? Također me zanima koliko rama i roma ima LTE verzija, ako je moguće koliko prostora ostane za korisnika. Na službenoj stranici ne nalazim odvojeni podatak zasebno za LTE verziju.
Hvala.

0

Komentari

• Huawei ForumHuawei Forum

Bok @alex,

Huawei M5 Lite LTE stiže s 3 GB radne memorije i 32 GB memorije za pohranu podataka. Što se tiče kreiranja drugih korisnika, nažalost ova mogućnost nije podržana.

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • alexalex

Hvala Vam na informaciji. Nažalost onda otpada izbor tog tableta. Dali bilo koji od Vaših tableta podržava multi user funkciju? M5 možda?

0

Bok @alex,

Nažalost, za sada nemamo tablet koji podržava tu mogućnost.

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • alexalex

Šteta da je uklonjena mogućnost. Ipak je to ugrađeno u Androidu. Meni osobna ključna stavka u kupnji tableta.

0
  • alexalex

Bok @alex,

Trenutno nemamo potvrdu za ovu mogućnost na tabletu za naše tržište, no svakako provjerimo, pa se javimo povratno :smile:

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
Prijavite se ili registrirajte kako bi komentirali.