Pravila o kolačićima

Ova web stranica koristi kolačiće za bolji doživljaj, značajke društvenih medija i analizu prometa. Dajete pristanak na naše kolačiće ako nastavite koristiti ovu web stranicu. Saznajte više o pravilima o kolačićima ovdje
Potvrdi

Lom stakla

gsojatgsojat
Huawei Mate 10 lite
Poštovani,

2.5.2018 kupio sam Mate 10 lite. Danas mi je vidljivo oštećenje na gornjem lijevom ćošku mobitela tj. puklo je staklo. Prilikom kupnje dobio sam i policu za lom stakla. Zanima me da li ta polica pokriva moje oštećenje?

Lp
0

Komentari

• Huawei ForumHuawei Forum

Bok @gsojat,

Pretpostavljamo da ste osiguranje na lom stakla dobili pri kupnji od samog trgovca, stoga bismo vas zamolili da za uvjete osiguranja provjerite direktno s prodavateljem :smile:

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • gsojatgsojat
    Pretpostavljam da to ne spada u domenu garancije? Kolika je cijena da se to promijeni u vašem servisu?
    0
  • Huawei ForumHuawei Forum

Bok @gsojat,

Svakako vam preporučujemo provjeriti uvjete osiguranja kod trgovca, jer moguće da ako imate osiguranje, ono uključuje i lom stakla :wink:
    Za cijene servisa, nažalost podatak nemamo, nego vas moramo uputiti direktno na njih. Servise možete pregledati ovdje: https://huaweiforum.hr/service

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • dajac59dajac59

@gsojat said:
    Pretpostavljam da to ne spada u domenu garancije? Kolika je cijena da se to promijeni u vašem servisu?

kako nespada,pa kupio si ga sa lomom,odnesi u trgovinu i baci mu ga pred nos i dužan ti je dati drugi ili lovu,ako neće odmah ih tuži

davor dajac

1
Prijavite se ili registrirajte kako bi komentirali.