Koristimo kolačiće zbog pružanja boljeg korisničkog iskustva I funkcionalnosti. Nastavkom pregleda naše web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Saznajte više.

Pravila o kolačićima

Ova web stranica koristi kolačiće za bolji doživljaj, značajke društvenih medija i analizu prometa. Dajete pristanak na naše kolačiće ako nastavite koristiti ovu web stranicu. Saznajte više o pravilima o kolačićima ovdje
Potvrdi

Lom stakla

Poštovani,

2.5.2018 kupio sam Mate 10 lite. Danas mi je vidljivo oštećenje na gornjem lijevom ćošku mobitela tj. puklo je staklo. Prilikom kupnje dobio sam i policu za lom stakla. Zanima me da li ta polica pokriva moje oštećenje?

Lp
0

Komentari

• Huawei ForumHuawei Forum

Bok @gsojat,

Pretpostavljamo da ste osiguranje na lom stakla dobili pri kupnji od samog trgovca, stoga bismo vas zamolili da za uvjete osiguranja provjerite direktno s prodavateljem :smile:

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • gsojatgsojat
    Pretpostavljam da to ne spada u domenu garancije? Kolika je cijena da se to promijeni u vašem servisu?
    0
  • Huawei ForumHuawei Forum

Bok @gsojat,

Svakako vam preporučujemo provjeriti uvjete osiguranja kod trgovca, jer moguće da ako imate osiguranje, ono uključuje i lom stakla :wink:
    Za cijene servisa, nažalost podatak nemamo, nego vas moramo uputiti direktno na njih. Servise možete pregledati ovdje: https://huaweiforum.hr/service

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • dajac59dajac59

@gsojat said:
    Pretpostavljam da to ne spada u domenu garancije? Kolika je cijena da se to promijeni u vašem servisu?

kako nespada,pa kupio si ga sa lomom,odnesi u trgovinu i baci mu ga pred nos i dužan ti je dati drugi ili lovu,ako neće odmah ih tuži

1
Prijavite se ili registrirajte kako bi komentirali.