Koristimo kolačiće zbog pružanja boljeg korisničkog iskustva I funkcionalnosti. Nastavkom pregleda naše web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Saznajte više.

Pravila o kolačićima

Ova web stranica koristi kolačiće za bolji doživljaj, značajke društvenih medija i analizu prometa. Dajete pristanak na naše kolačiće ako nastavite koristiti ovu web stranicu. Saznajte više o pravilima o kolačićima ovdje
Potvrdi

Zlatko Belkovic

Nakon posljednjeg ažuriranja sustava vise ne mogu birati tonove obavjesti i zvona, niti jedne nemam na uređaju... Kako to riješiti?
0

Komentari

• Huawei ForumHuawei Forum

Bok @ZlatkoBelkovic,

Možete li nam dati malo više detalja što se točno dogodilo? Na koji način nemate mogućnost izbora tonova zvona i obavijesti?

Hvala.

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • ZlatkoBelkovicZlatkoBelkovic
    Pa tako kako sam naveo... jednistavno u kategoriji zvuk pa obavjesti imam u ponudi samo viber message i nista drugo, dok suprugu normalno sve radi a sve od zadnjeg azuriranja od prije desetak dana... da mogu ovdje staviti sliku bilo bi mozda jasnije 90
    0

Bok @ZlatkoBelkovic,

Poznat nam je ovaj problem sa zvukom obavijesti u aplikaciji Viber, no kako smo imali već jednu raspravu ovdje, navodno postoji problem sa Android operacijskim sustavom i aplikacijom Viber. Svakako ćemo provjeriti postoji li rješenje, a možda nam se priključe i drugi forumaši sa svojim iskustvima :wink:

Hvala.

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

1
  • ZlatkoBelkovicZlatkoBelkovic

Evo 09.10.-og je bilo azuriranje i sad sve radi:-)

0

Bok @ZlatkoBelkovic,

Odlična vijest! Zaista nam je drago :blush:

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • MinjiMinji
    Na mom mate 10 pro ni tada nije moguće promijeniti zvuk obavijesti vibera. Stiglo još jedno ažuriranje......i NIŠTA.Nema te opcije u postavkama
    0

Bok @Minji,

Nadamo se da @ZlatkoBelkovic može prenijeti svoja iskustva :wink:
    Moguće da je i do same aplikacije :neutral:

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • RobertRobert

Poštovani,
    Imam isti problem na svom novom P20 lite kojeg sam prekjučer stavio u pogon. Na viberu kad odem u postavke i u obavijesti mogu promijeniti samo zvuk dolaznog poziva, a zvuk poruke ne. S tim da kad me netko zove preko vibera zvuk zvonjave se jako slabo čuje, bez obzira koju melodiju postavio. Do sad sam imao P9 lite i sve je funkcioniralo super, zato sam uzeo ponovno huawei. Kad u postavkama vibera stisnem "koristi zvukove sustava", pa odem u Ton zvona mogu ga odabrati i promijeniti, a kad stisnem "zvuk obavijesti" prebaci me u "upravljanje obavijestima" što bi bilo u postavkama telefona. Na svim drugim telefonima kad se uđe u "zvuk obavijesti" trebalo bi moći odabrati i promijeniti zvuk dolazne poruke vibera.
    A kod dolaznog poziva i telefona i vibera nije moguće pojačavati odnosno stišavati zvuk dok telefon zvoni što je inače bilo moguće. Automatsko stišavanje bi se dogodilo samo kod stiskanja najdonjeg gumba(home buttona). Da li će biti kakva ispravka ovog buga. U telefonu mi piše da su zadnje sigurnosne zakrpe od rujna 2018.(2 zakrpe).
    Hvala.

0

Bok @Robert,

Provjerit ćemo svakako ovo.
    Nadamo se da će rješenje biti ubrzo dostupno, pa ako stigne s novom inačicom aplikacije ili ažuriranjem, svakako javite :smile:

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • dajac59dajac59

@ZlatkoBelkovic said:
    Evo 09.10.-og je bilo azuriranje i sad sve radi:-)

meni je taj dan bio rođendan,ehhehehee

davor dajac

0
Prijavite se ili registrirajte kako bi komentirali.