Pravila o kolačićima

Ova web stranica koristi kolačiće za bolji doživljaj, značajke društvenih medija i analizu prometa. Dajete pristanak na naše kolačiće ako nastavite koristiti ovu web stranicu. Saznajte više o pravilima o kolačićima ovdje
Potvrdi

GPU UBRZANJE

GPU turbo ubrzanje bilo je najavljeno za rujan no od toga zasad nema ništa, imate li informaciju kada će krenuti to dugo očekivano poboljšanje?
0

Komentari

• MiselMisel
    Ja ga imam već na mate 10 pro
    0
  • Huawei ForumHuawei Forum

Bok @Grof,

Moramo vas zamoliti za još malo strpljenja :smile:
    Možete očekivati GPU Turbo na vašem telefonu najkasnije do kraja rujna.

Hvala.

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • dajac59dajac59

kako to onda instalirati

davor dajac

0

Bok @dajac59,

Instalacija se odvija kao i svako drugo ažuriranje. Samo će te dobiti poruku da je ažuriranje spremno za preuzimanje i instaliranje :wink:

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

2

@Grof said:
    GPU turbo ubrzanje bilo je najavljeno za rujan no od toga zasad nema ništa, imate li informaciju kada će krenuti to dugo očekivano poboljšanje?

Bok @Grof,

Kako bismo bili sigurni kada će stići nadogradnja za vaš telefon, možete nam poslati build broj vašeg uređaja, pa provjerimo detaljno :wink:

Hvala.

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • GrofGrof
    I ponovno će te mi reći mobitel nije kupljen u Hrvatskoj i nemožemo vam pomoći..
    0

Bok @Grof,

Nažalost, za detaljnu provjeru i pristup informacijama imamo samo za uređaje koji su predviđeni i kupljeni za naše tržište.

Hvala na razumijevanju.

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • LukaMuniLukaMuni

Ja sam vlasnik Mate 10 Lite koji je kupljen u Hrvatskoj.Zanima me kad ce Gpu turbo update izaci u Hrvatskoj jer ni u jednim od updejtova nisam ništa vidio o gpu turbo updajtu dok su korisnici izvan hrvatske vec dobili.

0

Bok @LukaMuni,

Možeš li nam u privatnoj poruci poslati IMEI brojeve i build broj kako bismo provjerili za tvoj telefon?

Hvala.

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • LukaMuniLukaMuni

Nisam upoznat s ovom stranicom posto mije ovo prvi put na njoj.Mozete objasnit kako da vam posaljem privatnu poruku?

0

Bok @LukaMuni,

Naravno :smile: gore na traci izbornika pored vašeg imena stoji ikona zvona, poruke, zvjezdice i zupčanika. Klikom na poruku, a zatim na Nova poruka, možete nam poslati poruku :wink:

Hvala.

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • BosanceroBosancero
    Mislim da je za mate 10 pro dosla u verziji 150. S tim da ne pise gpu turbo nego ikonica game suite
    0
  • LukaMuniLukaMuni
    edited Studeni 2018

Znam daje korisnicima rne-l21c185(8.0.0.334) dobili update na kojem jasno pise Gpu update uz sigurnosni patch od googla.

0
  • LukaMuniLukaMuni

Oprostite na ponovnoj smetnji,zanima me imate li okvirni datum kad bi Gpu turbo updejt treba doci za mate 10 lite kupljen na Hrvatskom tržištu?Dosad mije rečeno da sačekam ali čekam vec misec dana i ništa vise od security updejta nije doslo.

0
    edited Prosinac 2018

Bok @LukaMuni,

Ažuriranje je trebalo već stići. Imate li možda aplikaciju Game Suite na svom telefonu?

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • LukaMuniLukaMuni

Aplikaciju game suite sam ima od kad je uređaj kupljen s android 7.Aplikacija se nije nimalo promjenila.Uz to nisan primjetio nikoju razliku u performansama podrzane igre(Pubg Mobile).Sad sam trenutacno na 8.0.0.338 updejtu.

0

Bok @LukaMuni,

Ako imate Game Suite aplikaciju tada imate i GPU Turbo. Bitno je samo igre pokrenuti preko spomenute aplikacije :smile:

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • LukaMuniLukaMuni

To i radim ali ja san aplikaciju Game Suite ima prije nego što je Gpu Turbo bio uopce naglašen.Dok kod drugin trzista je bilo naglaseno u updejtovima Gpu Turbo(c185) u c432 nije nigdje spomenut.

0

Bok @LukaMuni,

Samo pokrenite igre pomoću Game Suite aplikacije i uživajte :smile:

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • speks12speks12
    Porez na budale...
    0