Pravila o kolačićima

Ova web stranica koristi kolačiće za bolji doživljaj, značajke društvenih medija i analizu prometa. Dajete pristanak na naše kolačiće ako nastavite koristiti ovu web stranicu. Saznajte više o pravilima o kolačićima ovdje
Potvrdi

Huawei Honor7x

SarumanCrniSarumanCrni
Ostalo

Pozdrav,
kupio sam prije par dana navedeni smartphone. Ubacio sam slike i kontakte i vidim ih, ali kada me kontakt sa slikom nazove ne prikazuje mi sliku. Prebacio sam kontakte na internu memoriju. Molim pomoć.

0

Komentari

• Huawei ForumHuawei Forum
    edited Kolovoz 2018

Pozdrav @SarumanCrni,

Nažalost ovdje ti nismo u mogućnosti baš pomoći oko Honor pametnih telefona. Međutim, možemo dati savjet :smile:
    Prvo pokušaj na nekim kontaktima osvježiti slike, odnosno probaj ih promijeniti i uzeti neke koje imaš pohranjene na telefonu. Potom uspostavi ili primi poziv kako bi vidio prikazuje li se slika. Također, u postavkama telefona provjerili prikazuju li se ispravni kontakti (moguće je da si postavio slike na krivi kontakt, recimo za Skype).

Ako problem ne uspiješ riješiti zamolili bismo te da se javiš kolegama Honor podrške, a to možeš lako učiniti i preko njihova Facebook profila: https://hr-hr.facebook.com/honorhrvatska/

Nadamo se da ćeš brzo i uspješno riješiti ovaj problemčić :wink:

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0