Pravila o kolačićima

Ova web stranica koristi kolačiće za bolji doživljaj, značajke društvenih medija i analizu prometa. Dajete pristanak na naše kolačiće ako nastavite koristiti ovu web stranicu. Saznajte više o pravilima o kolačićima ovdje
Potvrdi

Hotspot ogranicenje brzine prijenosa podataka

kiki_bikerkiki_biker
Huawei P20 Pro
Pozdrav, kako sam naslov kaze neznam jel to samo ja nisam uspio nac ili moj Huawei P20 Pro nema mogucnost ograniciti brzinu djeljenih podataka, imao sam prije kineski Blackview BV6000 i on je imao tu mogucnost, to mi je korisnije nego ogranicit kolicinu podataka, sta mi vrijedi ograniciti na 500MB kad na 4G mrezi tih 500MB potrosi kroz par minuta, korisnije bi mi bilo da mogu usporiti vezu i da mi duze traje.
Hvala!
0

Komentari

• Huawei ForumHuawei Forum

Pozdrav @kiki_biker,

Jeste li pokušali promijeniti povezivanje na mobilne mreže s 4G, na primjerice 3G? Tako možete malo ograničiti brzinu. Može li takva radnja zadovoljiti potrebe ograničenja brzine ili tražite baš mogućnost detaljnijeg određivanja brzine?

Hvala.

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • kiki_bikerkiki_biker
    Nije mi to dovoljno opet mi pre brzo trosi podatke uređaj kojemu dijelim brzinu a meni na mobu je pre sporo za obavljanje nekih radnji, trebala bi biti opcija za ogranicenje brzine djeljenja kao sto ima da se upise kolicina djeljenih podataka. Hvala!
    0
  • Huawei ForumHuawei Forum
    edited Kolovoz 2018

Pozdrav @kiki_biker,

Trebate li odrediti količinu prenesenih podataka ili brzinu kojim se oni prenose?

Hvala.

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • tektakotektako

@kiki_biker said:
    Nije mi to dovoljno opet mi pre brzo trosi podatke uređaj kojemu dijelim brzinu a meni na mobu je pre sporo za obavljanje nekih radnji, trebala bi biti opcija za ogranicenje brzine djeljenja kao sto ima da se upise kolicina djeljenih podataka. Hvala!

Imaš aplikacije za tu radnju iako, neznam koliko ti to ima smisla. Potrošio ti 100 megabajta za 1 minutu ili 5 minuta, isto ti je, potrošiti ćeš ih. Mene više muči baterija koja se brzo prazni kada šeram wifi mobile mrežu :neutral:

0
  • kiki_bikerkiki_biker
    Treba mi mogucnost ogranicenja brzine, znam zasto to govorim i nije isto, evo primjer radim u Norveskoj cujem se sa svojima preko skype-a cesto sam u smjestaju sa losim internetom pa si djelim internet sa telefona a ako imam dobru brzinu skype salje i prima video u jako velikoj kvaliteti, kada mu smanjim brzinu on smanji kvalitetu videa i tako se i dalje mogu cut i vidjet sa svojima ali ce razgovor movi trajati dulje... Aplikacije sam probavao vec sve zive, cak i kupio jednu ali nisam uspio uspostavit ogranicenje brzine.
    Nadam se da ste me sad shvatili i da cete poradit na tome da to ubacite u softver... Za ogranicenje kolicine podataka znam da ima na hotspotu ali to mi nije toliko korisno koliko bi mi koristilo ogranicenje brzine...

Hvala!
    0
  • ZićoZićo
    edited Siječanj 8
    Idi na mobilni podaci, više, i isključi "lte način rada velike brzine" mnogo toga će ti riješiti. Ja imao probleme sa signalom, učinio gore navedeno i mnogo toga mi je riješeno, čak i potrošnja podataka, naravno uz isključivanje rada u pozadini i da napomenem gore navedeno sam pročitao ovdje negdje i zaista sam prezadovoljan.
    0
Prijavite se ili registrirajte kako bi komentirali.