Koristimo kolačiće zbog pružanja boljeg korisničkog iskustva I funkcionalnosti. Nastavkom pregleda naše web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Saznajte više.

Pravila o kolačićima

Ova web stranica koristi kolačiće za bolji doživljaj, značajke društvenih medija i analizu prometa. Dajete pristanak na naše kolačiće ako nastavite koristiti ovu web stranicu. Saznajte više o pravilima o kolačićima ovdje
Potvrdi

Način rada s onemogućenim dodirom

Pozdrav! Od prije nekoliko dana koristim Huawei Y7 Prime 2018 i za sada sam vrlo zadovoljna.
Mobitel držim u futroli s dva prozorčića, od kojih je jedan otvoren za javljanje na poziv klizanjem prsta po ekranu i nadala sam se da ga neću morati otklapati kod odgovora na dolazni poziv, međutim kada je u futroli, javlja mi se slikovna poruka kako je uključen način rada s onemogućenim dodirom te da se pritiskanjem gumba za uključivanje i glasnoću može onemogućiti takav način rada, no to je samo jednokratno i vrlo nezgodno za rukovanje.
Trenutno sam ga postavila za javljanje na senzor otiska prsta, ali se nadam da je ipak trajno moguće omogućiti javljanje na poziv preko ekrana dok je mobitel u futroli, budući da su mi do sada svi mobiteli tako funkcionirali.
Napominjem da u razvojnim opcijama također nisam pronašla način kako to isključiti.
Hvala unaprijed!

0

Komentari

• Huawei ForumHuawei Forum

Pozdrav @Margareta,

Spomenuta opcija na vašem pametnom telefonu Huawei Y7 Prime 2018 služi kako bi se spriječilo slučajno otključavanje telefona. Primjerice, ako vam se telefon nalazi u džepu, ova opcija onemogućiti će slučajno otključavanje. Nažalost, ovu opciju trenutno nije moguće isključiti.

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • MargaretaMargareta

Zahvaljujem na odgovoru!
    Nisam to nikada ni na jednom mobitelu vidjela i doživjela i ne sviđa mi se što se opcija ne može isključiti, al što je tu je :(

0

Pozdrav @Margareta,

Nadamo se da će možda u nekom od budućih ažuriranja stići i mogućnost kontrole ove mogućnosti :smile:

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • MargaretaMargareta

:) :) <3

1
  • MargaretaMargareta

Ako netko nije još primjetio, evo stigla i ta mogućnost s novim ažuriranjem... happy :D :D

0

Pozdrav @Margareta,

Drago nam je :smile:

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

1
  • SnježanaSnježana
    Pozdrav, do zadnjeg ažuriranja nisam imala problema sa načinom rada sa onemogućenim dodirom, tj isključila sam ga, no sada je stalno tu i izlučuje me. Imam P10 lite. Help
    0

Pozdrav @Snježana,

Provjerite u postavkama možete li isključiti ovu mogućnost. Nažalost, u nekim inačicama Androida ju nije bilo moguće isključiti. Svakako nam javite povratno :smile:

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
Prijavite se ili registrirajte kako bi komentirali.