Koristimo kolačiće zbog pružanja boljeg korisničkog iskustva I funkcionalnosti. Nastavkom pregleda naše web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Saznajte više.

Pravila o kolačićima

Ova web stranica koristi kolačiće za bolji doživljaj, značajke društvenih medija i analizu prometa. Dajete pristanak na naše kolačiće ako nastavite koristiti ovu web stranicu. Saznajte više o pravilima o kolačićima ovdje
Potvrdi

Baterija

josipmjosipm
Huawei P20
Pre brzo mi se prazni baterija par poziva i poruka i vec je na 50% , a da negovorim ako odem malo na internet.
0

Komentari

• Huawei ForumHuawei Forum

Pozdrav @josipm,

Žao nam je što imate problem s vašim telefonom. Pokušajte napraviti povratak na tvorničke postavke telefona. Vodite samo računa da se ovom radnjom brišu svi podaci s uređaja.

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • zlatko1978zlatko1978
    U Njemackoj sam i vec sam imao 5,6 Huawei mobitela i nikakvih problema nisam imao sa tim telefonima, sad imam P 20 star 4 mjeseca i stvarno puno razgovora imam i baterija je tek oko 23 sata na 30%, sve pohvale, niti blokira niti bilo kakvih drugih problema ima. Sve 5
    0
  • Huawei ForumHuawei Forum
    edited Kolovoz 7

Pozdrav @zlatko1978,

Drago nam je da ste zadovoljni :smile:
    Dijelimo iskustva, i mi smo također izuzetno zadovoljni trajanjem baterije na Huawei telefonima.

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • GjuroMishGjuroMish
    Problem sa p20 baterijom u mirivanju/preko noći.
    Prva dva mjeseca je sve bilo uredu, a zadnjih nekoliko dana stanje je sljedece.
    28% baterija prije spavanja- ujutro ugašen, alarm nije zvonio.
    Idući dan 26% baterija- ujutro ugašen, nije zvonio alarm.
    Sinoć 36% baterija- jutros se probudim prije alarma, a baterija je na 4%.
    Više se ne usudim osloniti se na telefon da me budi ako nema barem 40% prije spavanja. Što je suludo.
    U prva dva mjeseca korištenja stanje pred spavanje bi bilo 16% ili 18% i nikad se nije ugasio, ujutro bi me dočekalo 6% ili 4%.
    Pobrisao sam sve aplikacije koje sam skinuo zadnjih 15 dana. Dozvole aplikacijama u pozadini ogranicio na samo bitne aplikacije. Sad ćemo vidjeti kakvo će stanje dalje biti. Imate jos kakav savjet? Osim vraćanja na tvorničke postavke...
    0
Prijavite se ili registrirajte kako bi komentirali.