Koristimo kolačiće zbog pružanja boljeg korisničkog iskustva I funkcionalnosti. Nastavkom pregleda naše web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Saznajte više.

Pravila o kolačićima

Ova web stranica koristi kolačiće za bolji doživljaj, značajke društvenih medija i analizu prometa. Dajete pristanak na naše kolačiće ako nastavite koristiti ovu web stranicu. Saznajte više o pravilima o kolačićima ovdje
Potvrdi

P20 pro fast charge problemi

KrleKrle
Huawei P20 Pro
Imam p 20 pro i nakon nekog vremena prestalo mi raditi brzo punjenje puni preko svakog punjaca isto sve sam probao
Al brzo punjenje nista....
Rijesenja??
Tagged:
0

Komentari

• Huawei ForumHuawei Forum
    edited Srpanj 30

Pozdrav @Krle,

Koristite li originalan kabel i punjač?

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • KrleKrle
    Da da, original sve... L. P
    0
    edited Srpanj 30

Pozdrav @Krle,

Možemo vam preporučiti povratak na tvorničke postavke telefona. Vodite samo računa o tome da se ovim postupkom brišu svi podaci s uređaja.

Nadamo se da će ovim postupkom sve raditi kako treba. Ako se problem i dalje nastavi, a imate uređaj u jamstvu, uvijek se možete obratiti servisu.

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • KrleKrle
    Problem se poceo dogadati kad sam dosao u kamion tj vozim kamion i kad sam ga spojio na
    Auto punjac punio je dvije tri minute zatim izbacio tj presto se punit no kad sam ugasio mob i stavio ga punit onda se je i brzo punio i sve... Punjac je ispravan i punio sam prosli telefon s8 samsung bez ikakakvih problema....
    0
  • KrleKrle
    Maknuo sam zastitnu masku sa moba i proradio brzo punjenje ali na par sek pa telefon prestane punit kad zastekam drugi punjac puni normalno ne gasi punjnjenj no on nema mogucnost brzog punjnjenja.... Hmmm....
    0

Pozdrav @Krle,

Zaista neobično. Kako sam naveo ranije, možemo vam preporučiti povratak na tvorničke postavke telefona. Vodite samo računa o tome da se ovim postupkom brišu svi podaci s uređaja.

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • juventin10juventin10
    Poštovani, isti problem mi se javlja prije mi je trebalo oko sat i po da se napuni na 100% a sada preko 2ipo sata...
    Nikada nisam koristio niti jedan punjač osim onoga što je došao uz mobitel.
    Molim vas samo nemojte odgovoriti da vraćamo na tvorničke postavke.
    0
  • KrleKrle
    Dal ti pise super punjenje? Ili samo punjenje... Mozda je punjac oslabio.... Na lock screenu prikljuci punjac i odma ces znati u cem je problem.... Ili skini aplikaciju ampere i vidi kolko ti pise punjnjenje mora biti izmedu 3.7/4.1a pozz
    1

Pozdrav @juventin10,

Problem pri punjenju može nastati iz više razloga. Upravo zato prvo i osnovno uvijek savjetujemo povratak na tvorničke postavke jer time eliminiramo eventualne softverske probleme. Pokušajte ipak napraviti navedeno, samo vodite računa o podacima na uređaju koji se brišu ovom radnjom.

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • juventin10juventin10
    Malo mi je taj odgovor sa tvorničkim postavkama grub... Ipak se gubi previše vremena za to.
    Krle evo sad nakon nekoliko dana što je uvijek bilo sporo punjenje, počelo je opet puniti na super punjenje.
    Čitajući malo po stranim forumima piše da ako je jako visoka temperatura zraka i ako je mobitel zagrijan, postoji mogućnost da se sporo puni, isto tako ako je uređaj bio izložen vazi postoji mogućnost soporog punjenja.
    Tako da se nadam da je to zbog ovih visokih temp.
    I vlage u zraku.
    I da se više neće ponavljati...
    Lijep pozdrav
    0
Prijavite se ili registrirajte kako bi komentirali.