Pravila o kolačićima

Ova web stranica koristi kolačiće za bolji doživljaj, značajke društvenih medija i analizu prometa. Dajete pristanak na naše kolačiće ako nastavite koristiti ovu web stranicu. Saznajte više o pravilima o kolačićima ovdje
Potvrdi

Zaključani zaslon

AndiAndi
Huawei P20
Pozdrav, imam P20 i zanima me kako vratiti predivne slike koje su se nasumično izmjenjivale na zaključanom zaslonu. Postavila sam fotografiju iz telefona na pozadinski zaslon i sada su mi na zaključanom zaslonu nestale predivne fotografije koje su se mijenjale. Iako sam u postavkama kliknula samo pozadinsku sliku a ne i oba zaslona. Kako vratiti fotke?
Hvala
3

Komentari

• Huawei ForumHuawei Forum
    edited Srpanj 2018

Pozdrav @Andi,

To možete lako učiniti klikom na Postavke, potom na Sigurnost i privatnost, zatim na Zaključavanja zaslona i lozinke, a zatim na Stil zaključanog zaslona. Ovdje kliknite na Otključavanje časopisa, i zatim pri dnu kliknite na Primjeni.

To je to, predivne fotografije opet će se krenuti prikazivati :smile:

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

1
  • AndiAndi
    Hvala puno!
    Imam još jedno pitanje.
    Željela sam promijeniti zvuk dolaska poruke na Viberu jer ne želim imati klasičan zvuk. U postavkama Vibera odabrala sam zvukove sustava i odabrala zvuk iz mobitela, ali i dalje mi dolazna poruka Vibera svira isto - što radim krivo?
    Hvala
    0

Pozdrav @Andi,

Imali smo takav upit na forumu i navodno je problem do Vibera i Oreo sustava. Nadamo se da će se to riješiti kroz novije verzije Vibera.

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

2
  • AndiAndi
    Hvala još jednom
    Lp
    0
  • GrofGrof
    Meni neće tako mate 10 lite? A isti problem..
    0
    edited Srpanj 2018

Pozdrav @Grof,

Vaš upit je vezan uz komentar o Viberu ili? Kao što smo naveli ranije, imali smo takav upit na forumu i navodno je problem do Vibera i Oreo sustava. Nadamo se da će se to riješiti kroz novije verzije Vibera.

@Andi nema na čemu, tu smo za vas :smile:

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • JureJure

Pozdrav, imam P20 i zanima me kako vratiti slike koje su se izmjenjivale na zaključanom zaslonu. Nakon ažuriranja sustava mi je postavljena nova tema i sada su mi na zaključanom zaslonu nestale slike koje su se izmijenjivale. Tražio sam otključavanje časopisa, ali kao da je nakon ažuriranja sustava i prelaska na EMUI 9.0 nestao iz mobitela. Možete li mi reći kako da opet postavim slike koje se izmjenjuju na početni zaslon?
    Hvala

0

Pozdrav @Jure,

To možete lako učiniti klikom na Postavke, potom na Sigurnost i privatnost, zatim na Zaključavanja zaslona i lozinke, a zatim na Stil zaključanog zaslona. Ovdje kliknite na Otključavanje časopisa, i zatim pri dnu kliknite na Primjeni.

To je to, predivne fotografije opet će se krenuti prikazivati :smile:

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • JureJure

Pozdrav,

Hvala vam puno na vašem brzom odgovoru, ali kada odem na Sigurnost i privatnost tamo mi se ne pojavljuje Zaključavanja zaslona i lozinke, pa tako ne mogu doći na Stil zaključanog zaslona, a kamoli na Otključavanje časopisa.

Treba li možda nešto ukljućiti da mi se to otvori?

Hvala i lp.

2
  • JureJure

Pozdrav.

Ima li ikakve šanse da dobijem odgovor na svoj upit ili imate samo unaprijed pripremljne odgovore?
    Zovem vaš broj službe za korisnike i nakon više od 20 minuta čekanja nitko ne odgovara?
    Gdje se god okrenem samo udaram u zid.

Oprostite ako sam neugodan, ali nije li vaš posao odgovarati na upite!?

0

Bok @Jure,

Ispričavamo se što ste čekali duže na svoj odgovor. Pokušajte traženo aktivirati klikom na Postavke, potom na Početni zaslon i pozadina, te potom na Dinamična pozadina zaključanog zaslona i ovdje aktivirajte Otključavanje časopisa.

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • JureJure

Pozdrav,

Hvala vam na vašem odgovoru, ali opet imam isti problem.
    Kada odem na Početni zaslon i pozadina tamo nema Dinamične pozadine zaključanog zaslona.
    Uglavnom sve sam pretražio ali baš nigdje nisam naletio na otključavanje časopisa.

Što bi bilo kad bi vratio mobitel na tvorničke postavke?

0

Bok @Jure,

Povratkom na tvorničke postavke trebali biste vratiti i izgubljenu dinamičnu pozadinu zaključanog zaslona Otključavanje časopisa.

Nadamo se da će te uspješno riješiti ovaj problem :smile:

Lijep pozdrav,
    Marin
    Huawei Forum tim

0
  • JureJure

Poštovani,

Hvala na vašem odgovoru.

Lp

0
Prijavite se ili registrirajte kako bi komentirali.